Правила та умови використання сайту

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Дані правила регулюють відносини між Товариством, що є власником Сайту та Користувачем при використанні останнім Сайту.

1.2. В цих Правилах терміни та скорочення вживаються в таких значеннях:

1.2.1. адміністрація Сайту – призначена Товариством відповідальна особа, яка зареєстрована на Сайті і здійснює його управління, в зв’язку чим має необмежений доступ до Сайту та його можливостей.

1.2.2. автор Сайту – зареєстрована на Сайті особа, яка має право розміщати на Сайті дозволений адміністрацією Сайту контент.

1.2.3. контент – статті, пости, записи, коментарі, оголошення, заявки, теми на форумах, відповіді на форумах та інші письмові твори; аудіовізуальні твори; твори архітектури та графіки; фотографічні твори; ілюстрації, карти, плани, ескізи; компіляції даних (бази даних), інші твори, що визнаються законом об’єктами авторського права або можуть визнаватися законом такими об’єктами;

1.2.4. контент Сайту – весь контент розміщений на Сайті;

1.2.5. зовнішні ресурси – будь, які ресурси (онлайн, офлайн), що належать третім особам або Товариству, крім Сайту;

1.2.6. Контент Користувача або Контент – статті, пости, записи, коментарі, оголошення, заявки, теми на форумах, відповіді на форумах та інші письмові твори; аудіовізуальні твори; твори архітектури та графіки; фотографічні твори; ілюстрації, карти, плани, ескізи; компіляції даних (бази даних), інші твори, що визнаються законом об’єктами авторського права або можуть визнаватися законом такими об’єктами, які були передані Користувачем Товариству через Сайт або розміщені Користувачем на Сайті Товариства;

1.2.7. Користувач – будь-яка фізична особа, яка користується Сайтом;

1.2.8. користування Сайтом – будь-яка дія або сукупність дій, таких як  перегляд контенту Сайту, розміщення Контенту на Сайті, передача Контенту Товариству через Сайт, завантаження контенту з Сайту, посилання на Сайт, підписка на Сайт.

1.2.9. Оголошення – оголошення про продаж об’єкту нерухомості, яке Користувач передав Товариству через Сайт;

1.2.10. персональні дані – цей термін має значення визначене в Політиці конфіденційності, яку Користувач приймає разом з цією Політикою;

1.2.11. Правила – Правила та умови користування сайтом;

1.2.12. Сайт – https://arsel.site/;

1.2.13. Сервіс 1 – сервіс Сайту: Оголошення про продаж квартири;

1.2.14. Сервіс 2 – сервіс Сайту: Каталог нерухомості;

1.2.15. Сервіс 3 – сервіс Сайту: Блог про нерухомість;

1.2.16. Сервіс 4 – сервіс Сайту: Форуми;

1.2.17. Сервіси Сайту або Сервіси – всі сервіси, які надає Сайт, зокрема, але не виключно: Сервіс 1, Сервіс 2, Сервіс 3, Сервіс 4 тощо;

1.2.18. Товариство – Товариство з обмеженою відповідальністю «Арсел» (Код ЄДРПОУ 44150210), юридична та поштова адреса: 04074, Київ, вул. Попова, 17, кв. 61;

1.2.19. третя сторона – будь-яка фізична або юридична особа, крім Товариства та Користувача.

2. ОСНОВНІ ВІДОМОСТІ ПРО САЙТ ТА ЙОГО МОЖЛИВОСТІ

2.1. Головна мета роботи Сайту – реклама послуг, що надає Товариство.

2.2. Додатково сайт забезпечує функціонування Сервісів Сайту.

2.3. На Сайті можуть бути розміщені ті чи інші форми, мета яких збирання персональних даних та Контенту Користувача. Мета збору персональних даних Користувача зазначається в Політиці конфіденційності. Мета збору Контенту Користувача зазначена в цих Правилах.

2.4. На Сайті можуть проводитись опитування серед Користувачів. Опитування проводяться з метою покращення роботи Сайту та/або Товариства або з іншими цілями, що не суперечать українському законодавству.

2.5. На Сайті можуть бути розміщені посилання на зовнішні ресурси, в тому числі рекламні.

2.6. Весь контент Сайту є власністю Товариства, крім Контенту Користувача та третіх осіб, який розміщений на Сайті на підставі ліцензії виданої Користувачем або третіми особами Товариству.

2.7. Користувачі не можуть самостійно реєструватися на Сайті та діють виключно в статусі «Гість».

3. СЕРВІСИ САЙТУ

3.1. Сервіс 1:

3.1.1. Сервіс 1 – сервіс, який дозволяє Користувачу через відповідну форму Сайту безкоштовно відправляти Товариству Оголошення, які складаються з даних визначених п.п. 3.1.4. п. 3.1. цих Правил, з метою їх розміщення Товариством на Сайті та будь-яких інших зовнішніх ресурсах без згадування Користувача та його персональних даних, крім адреси об’єкту нерухомості, яка є складовою частиною Оголошення.

3.1.2. Питання щодо розміщення отриманого Товариством від Користувача Оголошення на Сайті та зовнішніх ресурсах, вирішує виключно Товариство і в Товариства немає з цього приводу ніяких зобов’язань перед Користувачем, з чим Користувач безумовно погоджується.

3.1.3. Користувач погоджується з тим та розуміє те, що мета з якою Товариство надає  Сервіс 1 – можливість Товариства отримати прибуток в майбутньому, шляхом отримання комісії від покупця об’єкту нерухомості, що зазначений в Оголошенні;

3.1.4. Передавши Оголошення Товариству через Сайт Користувач тим самим підтверджує те, що його метою є – продаж об’єкту нерухомості зазначеного в Оголошенні;

3.1.5. Оголошення Користувача складається з  усіх або з деяких наступних даних: Регіон (обов’язкове поле), Район Київської області (обов’язкове поле), Населений пункт (обов’язкове поле), Район Києва (обов’язкове поле), Вулиця (обов’язкове поле), № будинку (обов’язкове поле), № квартири (обов’язкове поле), Клас житла, Житловий комплекс, Загальна поверховість будинку (обов’язкове поле), Ваш поверх (обов’язкове поле), Будинок, Тип будинку, Серія будинку, Рік будівництва будинку, Тип стін, Вкажіть ваш тип стін, Зовнішнє утеплення стін, Планування квартири, Стан квартири, Санвузол, Кімнат (обов’язкове поле), Загальна площа, м² (обов’язкове поле), Житлова площа, м², Площа кухні, м²; Опалення, Інше опалення, Валюта (обов’язкове поле), Ціна (обов’язкове поле), Опис (обов’язкове поле), Фото (формати: jpeg, jpg, png) (обов’язкова кнопка за допомогою якої Користувач завантажує фотографічні твори), Метро поруч, Безпека, Околиці поблизу, Документ, що підтверджує право власності на квартиру, Право власності на квартиру зареєстровано?, Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна, Комунальні платежі влітку, грн, Комунальні платежі взимку, грн, Ваше ім’я (обов’язкове поле), Ваш статус (обов’язкове поле), Ваш телефон (обов’язкове поле), Ваш email  (обов’язкове поле). При чому наступні дані: Ваше ім’я, Ваш телефон, Ваш email, Вулиця; № будинку; № квартири – є конфіденційними даними Користувача, тому вони не публікуються на Сайті та зовнішніх ресурсах, що належать третім особам та не передаються таким третім особам, крім даних про місцезнаходження об’єкту нерухомості: Вулиця; № будинку.

3.1.6. Товариство може запитувати через форму в якій розміщуються Оголошення інші дані.

3.1.7. Товариство перевіряє отримане від Користувача Оголошення та приймає рішення про:

3.1.7.1. розміщення такого Оголошення в каталозі Сайту та/або зовнішніх ресурсах за свій рахунок, або;

3.1.7.2. відмову від розміщення Оголошення на Сайті та/або зовнішніх ресурсах.

3.1.8. Про прийняте рішення Товариство може але не зобов’язане попереджати Користувача.

3.1.9. У випадку відмови Товариства розміщувати Оголошення на Сайті та/або зовнішніх ресурсах Товариство не зобов’язано видаляти (знищувати) таке Оголошення, та має право його використовувати згідно Ліцензійного договору укладеного між Користувачем та Товариством.

3.1.10. Розміщене Товариством Оголошення, як на Сайті, так і на будь-яких зовнішніх ресурсах, Товариство має право безумовно, в будь-який момент без згоди та попередження Користувача знімати з показу та/або видаляти.

3.1.11. Відправивши Оголошення Товариству через відповідну форму Сайту Користувач надає Товариству дозвіл використовувати таке Оголошення у спосіб визначений Ліцензійним договором.

3.2. Сервіс 2:

3.2.1. Сервіс 2 – сервіс, мета функціонування якого – експозиція Оголошень, для їх подальшого перегляду зацікавленими Користувачами.

3.2.2. В каталозі Товариства може бути розміщені Оголошення передані Користувачами Товариству через Сервіс 1 або інші оголошення, які розміщаються Товариством на підставі договору з власником об’єкту нерухомості тощо.

3.2.3. Розміщені в каталозі Товариства Оголошення, можуть бути редаговані Товариством за умови, якщо Товариство мало змогу фізично перевірити об’єкт нерухомості про який йдеться в Оголошенні і виявило дані, які Користувач не відобразив в Оголошенні або відобразив неправильно. В такому випадку за достовірність редагованого Оголошення в  частині змінених та/або доданих даних про об’єкт нерухомості несе Товариство.

3.2.4. Оголошення розміщені в каталозі Сайту не відображають персональні дані Користувачів та інших осіб (власників відповідних об’єктів нерухомості оголошення про продаж яких розміщено на Сайті в Сервісі 2), які уклали з Товариством відповідний договір, крім персональних даних про місцезнаходження об’єкту нерухомості: Вулиця; № будинку.

3.3. Сервіс 3:

3.3.1. Сервіс 3 – сервіс Сайту, мета якого – надавати Користувачам корисний та цікавий контент у вигляді записів, тема яких пов’язана з нерухомістю та будівництвом.

3.3.2. Користувачі можуть коментувати опубліковані в Сервісі 3 записи, посилатися та підписуватись на них.

3.3.3. Для того щоб Користувач міг прокоментувати будь який запис розміщений в Сервісі 3 або підписатися на нього йому необхідно надати Товариству свої персональні дані, такі як: Ім’я та Email, при чому при публікації коментаря Користувача на Сайті разом з ним також публікується й його Ім’я.

3.3.4. Кожен коментар Користувача перед публікацією проходить модерацію з боку адміністрації Сайту, в зв’язку з чим Товариство не гарантує, що відповідний коментар Користувача буде опублікований на Сайті.

3.3.5. У випадку, якщо коментар не пройшов модерацію, то Товариство не зобов’язано видаляти (знищувати) такий конментар, та має право його використовувати згідно Ліцензійного договору укладеного між Користувачем та Товариством.

3.4. Сервіс 4

3.4.1. Сервіс 4 – сервіс Сайту, мета якого – надати Користувачу можливість створювати на форумі теми для обговорень та брати участь в обговоренні тем розміщених ними або іншими Користувачами.

3.4.2. Використовуючи Сервіс 4, Користувачі можуть створювати теми, давати відповіді в темах, як своїх так і інших Користувачів.

3.4.3. Для того щоб Користувач міг створити тему на форумі або відповідь, йому необхідно надати Товариству свої персональні дані, такі як: Ім’я та Email. При чому разом з опублікованою темою чи відповіддю Користувача на Сайті, також публікується його Ім’я та IP адреса.

3.4.4. Кожна тема та/або відповідь Користувача перед публікацією проходить модерацію з боку адміністрації Сайту, в зв’язку з чим Товариство не гарантує, що відповідна тема чи відповідь Користувача буде опублікована на Сайті.

3.4.5. У випадку, якщо тема чи відповідь не пройшла модерацію, то Товариство не зобов’язано видаляти (знищувати) таку тему чи відповідь, та має право її використовувати згідно Ліцензійного договору укладеного між Користувачем та Товариством.

4. ПРАВА КОРИСТУВАЧА

4.1. Користувач має право:

4.1.1. Користуватися Сайтом, в порядку та на умовах передбачених цими Правилами;

4.1.2. звертатися до адміністрації Сайту зі скаргами та за роз’ясненнями з питань, що стосуються роботи Сайту;

4.1.3. на свій страх і ризик переходити за зовнішніми посиланнями розміщеними на Сайті.

4.2. Користувач може мати інші права передбачені цими Правилами, Політикою конфіденційності та Ліцензійним договором.

5. ОБОВ’ЯЗКИ КОРИСТУВАЧА

5.1. Користувач зобов’язується:

5.1.1. перед використанням Сайту ознайомитися з цими Правилами, Політикою конфіденційності та Ліцензійним договором;

5.1.2. негайно покинути Сайт, у разі незгоди з Правилами та/або Політикою конфіденційності та/або Ліцензійним договором в цілому або з їх будь-якою частиною;

5.1.3. дотримуватись усіх положень цих Правил, Політики конфіденційності та Ліцензійного договору при користуванні Сайтом;

5.1.4. не використовувати контент Сайту без письмового дозволу Товариства, крім Контенту Користувача;

5.1.5. не використовувати в Контенті ненормативну лексику, а також висловлювання, що можуть ображати почуття інших людей, втому числі але не виключно: дискримінаційні за ознаками походження людини, її соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом і характером занять, місцем проживання тощо;

5.1.6. надавати Товариству тільки правдиві та перевірені персональні дані та Оголошення;

5.1.7. відшкодувати матеріальну та/або моральну шкоду, фактично завдану Товариству своїми протиправними діями пов’язаними, в тому числі але не виключно, з:

5.1.7.1. використанням Товариством будь-якого Контенту Користувача та його персональних даних;

5.1.7.2. використанням Користувачем контенту Сайту без письмової згоди Товариства;

5.1.8. не сприймати будь-який контент Сайту як заклик до дії та як такий, що не потрібно перевіряти.

5.2. Користувач має виконувати інші зобов’язання визначені в цих Правилах, Політиці конфіденційності та Ліцензійному договорі.

6. КОРИСТУВАЧ ГАРАНТУЄ

6.1. Користувач гарантує, що перед використанням Сайту він ознайомився з Правилами, Політикою конфіденційності, Ліцензійним договором та безумовно і в цілому згоден з ними.

6.2. Користувач гарантує, що:

6.2.1. має право продавати об’єкт нерухомості, зазначений в Оголошенні, яке він передав Товариству через відповідну форму Сервісу 1;

6.2.2. він має право рекламувати такий об’єкт нерухомості з метою її продажу та може надавати таке право без будь-яких обмежень третім особам, зокрема але не виключно Товариству.

6.3. Об’єкт нерухомості, зазначений в Оголошенні, яке він передав Товариству через відповідну форму Сервісу 1 не перебуває під арештом, у податковій заставі, в іпотеці і в загалі він не є предметом будь-яких інших обтяжень та обмежень, якщо тільки Користувач не зазначив цього в Оголошенні.

6.4. Всі персональні та інші дані Оголошення, яке передано Товариству через відповідну форму Сервісу 1 перевірені та відповідають дійсності.

6.5. Користувач гарантує, що всі його дії, які він вчиняє в процесі користування Сайтом  не спрямовані на обман Товариства та/або інших Користувачів.

7. ПРАВА ТОВАРИСТВА

7.1. Товариство має право:

7.1.1. без попередження Користувача вносити зміни та/або доповнення в Правила;

 7.1.2. без попередження Користувача робити будь-які зміни Сайту;

7.1.3. без попередження Користувача видаляти будь-який Контент Користувача та персональні дані Користувача, крім випадків передбачених Правилами, Політикою конфіденційності або Ліцензійним договором;

7.1.4. за згодою Користувача перевіряти отримане від нього Оголошення шляхом уточнення даних телефоном та/або фізичного огляду об’єкту нерухомості та документів на нього;

7.1.5. використовувати Контент Користувача відповідно до цих Правил та Ліцензійного договору;

7.2. Товариство має інші права передбачені цими Правилами, Політикою конфіденційності або Ліцензійним договором.

8. ОБОВ’ЯЗКИ ТОВАРИСТВА

8.1. Товариство має виконувати зобов’язання визначені для нього в цих Правилах, Політиці конфіденційності та Ліцензійному договорі.

9. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

9.1. Товариство не несе відповідальність за:

9.1.1. будь-які негативні наслідки (моральні та/або матеріальні збитки, втрачену вигоду тощо), які настали або можуть настати в майбутньому для Користувача, в результаті користування Сайтом Користувачем;

9.1.2. будь-які негативні наслідки (моральні та/або матеріальні збитки, втрачену вигоду тощо), які настали або можуть настати в майбутньому для Користувача, в результаті переходу Користувача за будь-якими зовнішнім посиланням розміщеним на Сайті;

9.1.3. будь-які негативні наслідки, що настали або можуть настати в майбутньому для Користувача, в результаті перебоїв роботи Сайту;

9.1.4. будь-які негативні наслідки що настали або можуть настати в майбутньому для Користувача, в результаті відносин між Користувачем та іншими Користувачами Сайту, які виникли в них при користуванні Сайтом.

9.2. Весь письмовий контент розміщений на Сайті, не є юридичною консультацією і розміщений так як є. Товариство не гарантує достовірність такого контенту і не несе відповідальності за його вміст, а також джерела інформації, що містяться в контенті.

9.3. Товариство не несе відповідальності за Контент Користувача опублікований на Сайті та може не погоджуватись з ним.

9.4. Товариство не несе відповідальності за невиконання взятих на себе зобов’язань за цими Правилами, Політикою конфіденційності та Ліцензійним договором, що трапилося в результаті настання непередбачених Сторонами подій, що сталися в результаті, в тому числі але не виключно: війни або будь-яких дій з використанням зброї, блокади, епідемії, страйків, хакерських атак тощо.

10. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

10.1. Всі суперечки між Сторонами, які можуть виникати у Сторін в результаті виконання ними цих Правил, та/або Політики конфіденційності, та/або Ліцензійного договору, Сторони домовились вирішувати шляхом перемовин. Якщо ж суперечка не може бути вирішена шляхом перемовин, в такому разі вона вирішується судом в порядку передбаченому законодавством.

10.2. Всі повідомлення та відповіді Користувачу Товариство надсилає на його Email.

10.3. Питання, що не врегульовані цими Правилами регулюються Політикою конфіденційності, Ліцензійним договором та законом.