Хочете продати квартиру в Києві?

Продати квартиру швидко і на кращих умовах вам допоможе Агентство нерухомості ARSEL

Підготовка нерухомості до продажу - Агентство нерухомості ARSEL

Підготовчі роботи

Підготуємо всі необхідні документи для продажу вашої квартири

Безкоштовна реклама нерухомості - ARSEL

Реклама

Проведемо рекламну компанію вашої нерухомості

Перегляд нерухомості Агентство нерухомості ARSEL

Перегляди

Організуємо та проведемо перегляди вашої квартири для всіх потенційних покупців

Супровід угоди з нерухомістю - Агентство нерухомості ARSEL

Супровід угоди

Надамо вам підтримку на всіх етапах укладення угоди купівлі-продажу нерухомості

Купівля-продаж квартир – одна з найпоширеніших операцій з нерухомістю в Україні. До того ж, в країні будується багато нового житла і забудовники пропонують всім охочим купляти права на ще неіснуючі квартири, подекуди на дуже привабливих умовах. Все це, зумовлює велику конкуренцію на ринку нерухомості. Тому, пересічній людині, яка вирішила продати свою квартиру, зокрема в місті Київ, не так вже і просто це зробити. Тим більше, що зазвичай вона хоче провести угоду швидко, вигідно і з якнайменшими затратами для себе.

Так власники, що самі займаються продажем, намагаючись досягти цілей зазначених вище, часто роблять критичні помилки, через які квартира залишається непроданою або проданою невигідно. Серед таких помилок можна виділити декілька важливих: не підготовлений до продажу об’єкт; дуже завищена ціна; відсутність у продавця маркетингової стратегії, нерозуміння того, що в об’єкта, який продається є конкуренти і вони не сплять; залучення до продажу об’єкта великої кількості посередників без договору. Як підсумок, продавці, які допустили такі помилки, часто залишаються незадоволеними результатом.

Звідси можна зробити висновок, що для вигідного та швидкого продажу як квартири, так і взагалі будь-якої нерухомості, потрібні досвід, вміння та гарна реклама. Тільки вони зможуть забезпечити продавцю укладення вигідної угоди. Такими якостями та можливістю проводити ефективні рекламні компанії володіють тільки професійні брокери з нерухомості.

Звертаючись до Агентства нерухомості ARSEL, ви можете бути впевнені, що наша компанія не допустить вищевказаних помилок, зробить вашу квартиру унікальною і залучить найбільшу кількість потенційних покупців, яку тільки можливо, що в підсумку має позитивно позначитись на остаточній ціні її продажу.