Хочете здати квартиру в Києві?

Агентство нерухомості ARSEL допоможе Вам швидко та безпечно здати Вашу квартиру гарним орендарям

Безкоштовна реклама нерухомості - ARSEL

Реклама

Зробимо рекламу Вашої квартири за свій рахунок

Перегляд нерухомості Агентство нерухомості ARSEL

Перегляди

Організуємо та проведемо перегляди Вашої квартири для всіх потенційних орендарів

Супровід угоди з нерухомістю - Агентство нерухомості ARSEL

Супровід угоди

Допоможемо Вам укласти вигідний для Вас договір оренди

Людей, які хочуть здати в оренду свою нерухомість, зокрема, квартиру в місті Київ, дуже багато. І кожен з таких людей – власників, хоче отримати від здачі в користування своєї нерухомості максимальний прибуток, і як можна швидше. Але досить часто, орендодавці можуть зіштовхнутися з проблемою пошуку орендарів. Причин цьому може бути безліч. Ось деякі з них: занадто велика ціна оренди; погана реклама або її відсутність; неприйнятні умови здачі квартири в оренду; бажання здавати нерухомість без договору; велика конкуренція. Крім того, кожен власник також хоче знайти собі хорошого орендаря, тобто такого, який буде справно сплачувати орендну плату, дбайливо ставитися до майна орендодавця і взагалі не порушувати умови договору. В іншому випадку, може так статися, що власник вже через місяць буде шукати собі нового орендаря.

Так як же швидко здати в оренду квартиру в Києві та Київській областіі, та ще й гарному орендарю? Це можна зробити тільки, якщо правильно організувати процес здачі квартири в оренду: по-перше, підготувати свою квартиру до здачі; по-друге, знайти оптимальну місячну ціну оренди; по-третє, провести масштабну і правильну рекламну кампанію; і нарешті, чітко вказувати свої умови оренди, які потім повинні бути відображені в договорі. У свою чергу, виконання перерахованих умов, дозволить власнику залучити максимальну кількість потенційних орендарів, з яких він зможе вибрати підходящого для себе.

Агентство нерухомості ARSEL постійно займається проведенням операцій з оренди на стороні своїх клієнтів: орендодавця або орендаря і знає, як швидко і правильно організувати процес і виконати всі необхідні дії для здачі житлової нерухомості. Найнявши нас, Ви зможете займатися своїми справами, а ми швидко знайдемо Вам гарного орендаря для вашої нерухомості.