Хочете купити квартиру в місті Києві?

Агентство нерухомості ARSEL знайде Вам багато гарних квартир, з яких Ви зможете вибрати для себе найкращу

Пошук квартир - агентство нерухомості ARSEL

Пошук нерухомості

Знайдемо вам чудову квартиру згідно ваших побажань

Перегляд нерухомості Агентство нерухомості ARSEL

Перегляди

Організуємо та проведемо перегляди квартири, яка вам сподобалась

Супровід угоди з нерухомістю - Агентство нерухомості ARSEL

Супровід угоди

Надамо вам підтримку на всіх етапах укладення угоди купівлі-продажу нерухомості

Каталог квартир

Ознайомтеся з квартирами, які сьогодні продаються в Києві та Київській області

Незважаючи на велику кількість пропозицій купити квартиру в місті Київ, вибрати дійсно гарний варіант не просто. Все це тому, що в процесі пошуку житла, окрім поточних питаннь, також постають три важливих питання для покупця, які останньому бажано врахувати при здійсненні свого вибору, а саме: наявність прав третіх осіб на квартиру, що продається; технічний стан квартири та будинку і готовність їх до експлуатації; благоустрій та інфроструктура території до якої прилягає будинок. Далі про ці питання по порядку.

Найважливіше питання при купівлі квартири – це наявність прав третіх осіб на квартиру. Достеменно з’ясувати це питання, на нашу суб’єктивну думку, не можливо. Навіть нотаріуси, які мають відповідні знання, досвід роботи та безпосередній доступ до багатьох реєстрів навряд чи гарантують, що згодом, проти нового власника не буде поданий позов до суду про витребування майна з чужого незаконного володіння. Але в будь-якому разі, ризики пов’язані з цим можна мінімізувати, уважно вивчаючи документи та історію нерухомості. Звісно, що для цього необхідні відповідні знання та досвід, яких не має в більшості звичайних людей.

Наступне важливе питання при купівлі квартири – це її технічний стан, а також технічний стан будинку в якій вона знаходиться. Для покупця головне не купити квартиру в будинку, який фактично є непридатним для проживання або може стати таким в найближчому майбутньому. Також, необхідно звернути увагу на готовність самого будинку до експлуатації (актуально для новобудов), адже буває так, що будинок в експлуатацію введений, а технічні умови необхідні для приєднання будинку до всіх або деяких інженерних мереж (тепло, вода, водовідведення, газ, електроенергія) невиконані.

Що стосується питання благоустрою та інфроструктури, то тут можна сказати лише те, що ці дві складові сильно впливають на комфортність життя людей вцілому, а отже наявність достатнього озеленення, місць відпочинку, дитячих майданчиків, парковок, шкіл, дитячих садків в достатній близькості біля будинку є необхідними умовами при виборі квартири.

Ігнорування зазначених питаннь збільшує ризики настання негативних наслідків для нового власника (покупця) в майбутньому. Такими наслідками можуть бути як просто некомфортне проживання в купленій квартирі, так навіть і позбавлення права власності на неї і можливість неповернення сплачених за квартиру коштів.

Багаторічний досвід роботи на ринку нерухомості Києва фахівців Агентства нерухомості ARSEL дає нам змогу задовольняти потреби наших клієнтів у житлі при цьому мінімізуючи вищезазначені ризики.