Житлова нерухомість

Як безпечно орендувати квартиру в Україні

Як безпечно орендувати квартиру в Україні

Оренда квартири – досить поширений правочин в Україні. Кожен день, так чи інакше укладаються безліч угод по оренді. Але, іноді так буває, що та чи інша сторона договору залишається незадоволена тим, що вона фактично отримала від угоди. Це можуть бути як фінансові збитки так і моральні. Тому, в цій статті  ми вирішили дати декілька важливих порад людям, які самі хочуть знайти та зняти квартиру, щоб в майбутньому їх досвід оренди житла був максимально позитивний.

Як безпечно орендувати квартиру в Україні Читати далі »

Фонд фінансування будівництва в Україні - агентство нерухомості ARSEL

Фонд фінансування будівництва в Україні

Сьогодні в Україні одним з найнадійніших для інвестора способів вкласти гроші в будівництво з метою отримати там квартиру в майбутньому – це прийняти участь в фонді фінансування будівництва (ФФБ). Ця стаття написана насамперед для звичайних людей, які інвестують або планують інвестувати свої кошти в будівництво через дану схему фінансування але не орієнтуються в ній. В цій статті ми розберемо, що взагалі таке фонд фінансування будівництва та хто може управляти таким фондом; опишемо схему взаємодії інвестора з управителем фонду та забудовником; визначимо плюси та мінуси участі в фонді фінансування будівництва для інвестора.

Фонд фінансування будівництва в Україні Читати далі »

Перепланування квартири в Україні - агентство нерухомості ARSEL

Перепланування квартири

Багато людей, власників квартир, маючи своє бачення того, як саме має виглядати їх помешкання, проводять в ньому перепланування. І від того, які саме будівельні роботи збирається проводити власник в своїй квартирі, залежатиме й те, чи потрібно йому буде отримувати дозвіл на виконання таких будівельних робіт в контролюючого органу чи ні.

Перепланування квартири Читати далі »

Іпотека в Україні 2021 - агентство нерухомості ARSEL

Іпотека в Україні 2021

Купівля житла в іпотеку – досить обговорюване в Україні питання, адже в нашій країні дуже багато людей потребують поліпшення житлових умов і всі з нетерпінням чекають, коли вже кредити під заставу нерухомості стануть доступними пересічному громадянину. В цій статті ми коротко поговоримо про іпотечне кредитування в Україні, а саме про: процентні ставки банків по іпотечному кредитуванню; кому слід брати іпотеку, а кому ні; чи вигідно брати житло в іпотеку.

Іпотека в Україні 2021 Читати далі »

Витрати покупця при купівлі квартири в Україні

Які витрати при купівлі квартири в Україні очікують або можуть очікувати на покупця (фізичну особу), крім вартості самої квартири? Одразу на це питання готова відповісти далеко не кожна зацікавлена особа. В цій статті ми визначимо якщо не всі, то основні можливі витрати покупця при купівлі ним квартири на вторинному ринку нерухомості України.

Витрати покупця при купівлі квартири в Україні Читати далі »

Чи слід купувати квартиру в хрущовці - агентство нерухомості ARSEL

Чи слід купувати квартиру в хрущовці?

Купівля вторинного житла на ринку нерухомості Києва займає значну долю (до 30%) всіх операцій з нерухомістю в Києві. До такого вторинного житла належать і так звані хрущовки, яких по Києву налічується тисячі. Так, деяких людей, які думають або вже вирішили купувати собі недороге житло, цікавить питання чи слід купувати квартиру в хрущовці? В цій статті ми спробуємо коротко розповісти вам про ці будинки, їх історію та можливе майбутнє, навести їх переваги та недоліки, а також висловити свою суб’єктивну думку з питання, якому присвячена ця стаття.

Чи слід купувати квартиру в хрущовці? Читати далі »

Реєстрація права власності кооперативної квартири - агентство нерухомості ARSEL

Реєстрація права власності кооперативної квартири

Багато людей – членів житлово-будівельних кооперативів, що повністю викупили свої квартири в кооперативу, так і не зареєстрували своє право власності на них. І в принципі, це не створює для таких людей ніяких незручностей до того моменту, поки не настане потреба розпорядитися квартирою (подарувати, продати, обміняти, заповісти тощо). Отже, щоб власник квартири міг не тільки володіти, користуватись нею, а і розпоряджатися, йому необхідно зареєструвати своє право власності на квартиру в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (далі – Реєстр). Нижче ми розповімо як це зробити.

Реєстрація права власності кооперативної квартири Читати далі »