Житлова нерухомість

Фонд фінансування будівництва в Україні - агентство нерухомості ARSEL

Фонд фінансування будівництва в Україні

Сьогодні в Україні одним з найнадійніших для інвестора способів вкласти гроші в будівництво з метою отримати там квартиру в майбутньому – це прийняти участь в фонді фінансування будівництва (ФФБ). Ця стаття написана насамперед для звичайних людей, які інвестують або планують інвестувати свої кошти в будівництво через дану схему фінансування але не орієнтуються в ній. В цій статті ми розберемо, що взагалі таке фонд фінансування будівництва та хто може управляти таким фондом; опишемо схему взаємодії інвестора з управителем фонду та забудовником; визначимо плюси та мінуси участі в фонді фінансування будівництва для інвестора.

Перепланування квартири в Україні - агентство нерухомості ARSEL

Перепланування квартири

Багато людей, власників квартир, маючи своє бачення того, як саме має виглядати їх помешкання, проводять в ньому перепланування. І від того, які саме будівельні роботи збирається проводити власник в своїй квартирі, залежатиме й те, чи потрібно йому буде отримувати дозвіл на виконання таких будівельних робіт в контролюючого органу чи ні.

Іпотека в Україні 2021 - агентство нерухомості ARSEL

Іпотека в Україні 2021

Купівля житла в іпотеку – досить обговорюване в Україні питання, адже в нашій країні дуже багато людей потребують поліпшення житлових умов і всі з нетерпінням чекають, коли вже кредити під заставу нерухомості стануть доступними пересічному громадянину. В цій статті ми коротко поговоримо про іпотечне кредитування в Україні, а саме про: процентні ставки банків по іпотечному кредитуванню; кому слід брати іпотеку, а кому ні; чи вигідно брати житло в іпотеку.

Витрати покупця при купівлі квартири в Україні

Які витрати при купівлі квартири в Україні очікують або можуть очікувати на покупця (фізичну особу), крім вартості самої квартири? Одразу на це питання готова відповісти далеко не кожна зацікавлена особа. В цій статті ми визначимо якщо не всі, то основні можливі витрати покупця при купівлі ним квартири на вторинному ринку нерухомості України.

Чи слід купувати квартиру в хрущовці - агентство нерухомості ARSEL

Чи слід купувати квартиру в хрущовці?

Купівля вторинного житла на ринку нерухомості Києва займає значну долю (до 30%) всіх операцій з нерухомістю в Києві. До такого вторинного житла належать і так звані хрущовки, яких по Києву налічується тисячі. Так, деяких людей, які думають або вже вирішили купувати собі недороге житло, цікавить питання чи слід купувати квартиру в хрущовці? В цій статті ми спробуємо коротко розповісти вам про ці будинки, їх історію та можливе майбутнє, навести їх переваги та недоліки, а також висловити свою суб’єктивну думку з питання, якому присвячена ця стаття.

Реєстрація права власності кооперативної квартири - агентство нерухомості ARSEL

Реєстрація права власності кооперативної квартири

Багато людей – членів житлово-будівельних кооперативів, що повністю викупили свої квартири в кооперативу, так і не зареєстрували своє право власності на них. І в принципі, це не створює для таких людей ніяких незручностей до того моменту, поки не настане потреба розпорядитися квартирою (подарувати, продати, обміняти, заповісти тощо). Отже, щоб власник квартири міг не тільки володіти, користуватись нею, а і розпоряджатися, йому необхідно зареєструвати своє право власності на квартиру в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (далі – Реєстр). Нижче ми розповімо як це зробити.